Poklady ve skříni

Po ušití deky vždy ráda sáhnu po šití menších drobností. Prohledala jsem skříň a rozložila jsem několik různých panelů, které tu mám nakoupené přímo nasyslené už dlouho. Potřebovala jsem vybrat něco pro kamarádku k narozeninám a taky na něco na šití drobností do tomboly.

Co ušít pro kamarádku? Nakonec jsem se rozmýšlela mezi 3 možnostmi, prostírání? polštáře? anebo obal na sešit, propisky a papíry do němčiny? Chodíme spolu do kurzů už třetí rok, moc nám to nejde, ale bojujeme. O obalu i pro sebe už uvažuji dlouho. Tak jsem se do něj nakonec pustila, zatím jen pro Ivetu, měla jsem doma pouze jedno zapínání, pro sebe si musím objednat další. Obal se líbil a už i prošel zatěžkávací zkouškou.

kniha

Panely, které jsem měla vybrané na polštáře, jsem vzala sebou ke kamarádce na oslavu narozenin, přišlo mě, že by se jim mohly barevně hodit do obýváku. A opravdu tam vypadaly moc dobře, Iveta má zelenou sedačku, přesně v barvách lemu na polštáři. Nakonec jsme se dohodly, že se jí moc líbí, i manžel se vyjádřil pochvalně, a že jí dva ušiji, že stejně potřebuje nějaké místo vánočních (ty má taky ode mně). Ušila jsem jich rovnou 6 ks, takhle to dopadlo.

2015-03-03 17.16.00

Na naší sedačce sice tak nevyniknou, ale jinou fotku nemám.

Teď už zbývalo jen ušít podložky pod hrnky do tomboly, Josefská zábava se blíží, tak ať nešiji zase na poslední chvíli. Vybrala jsem panel z obrázky sušenek a k němu ladící látky.

2015-03-09 18.21.51

Uvidíme, kdo je v sobotu vyhraje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *