Kontakt

Kratochvílová Mirka
Brno
tel.: +420 602 781 430
krat.mirka(zavináč)gmail.com

2013-10-28 19.09.20

Mám ráda ruční práce, od dětství byly kolem mě, babička šila, mamka stále něco plete nebo háčkuje. Všude doma byly látky, klubíčka, jehlice, háčky. Tomu nešlo odolat. Takže i u mě doma jsou samé látky, klubíčka, jehlice, háčky. Vlastně poslední dobou dominují látky.

Od šití a pletení oblečení sobě i dětem, jsem se dostala k patchworku. A od roku 2008 se věnuji převážně jemu… A tak neustále ve svém volném čase přeskládávám, kombinuji, doplňuji, řežu, šiji, někdy i pářu..látky. Syn i dcera už jsou „dospělí“ a tak mám na svého koníčka více času.

Většina mých výtvorů je rozdána po rodině, ale někdy ušiji i něco na prodej.

Moje prodejní galerie www.fler.cz

2 thoughts on “Kontakt

  1. Dobry den Mirko !
    Pisi Vam ze Svycarska a gratuluji k Vasi vytvarne cinnosti ! Ja jsem „spadla“ do patchworku ve styku s americkymi maminkami, ktere delaly pro „pratele knihovny“ v Americke skole v Parizi patchworky, ktere se pak prodavaly na aukci pri „trhu“ skoly na konci skolniho roku (tzv. kermesse). Netusila jsem, ze patchworky se stavaji popularnimi i v Ceske rep. Nedavno jsem dokonce objevila „Deky z lasky“. Znate ? http://www.dekyzlasky.cz
    Na Pinterestu me najdete pod „irina Ned“ a pod „mes ouvrage“ zatim jen 2 z mych poslednich veci : baby puffy quilt pro vnoucka a deku (215 x 225) pro kamaradku, ktera si vybrala latky. Mam taky jednu deku, cerno-bilou (dam ji tam brzy), ale Vase se mi libi vic.
    Mejte se hezky a hezkou nedeli !
    Irina

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *